Kamëz – Wikipedia

5814

Kamëz – Wikipedia

FILTER. Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit. Kosova (emri historik Dardania) është një shtet në gadishullin Ballkanik. Ky shtet shtrihet në një sipërfaqe prej 10.887 km katror dhe është i ndarë në 7 rajone të ndryshme.

Sa km katror eshte tirana

  1. Uzbekistan geografi
  2. Kontrolluppgift arbetsgivare
  3. Gu f
  4. Scania abs fault codes
  5. Wallander byfånen swefilmer
  6. E-handelslagen
  7. How to get from bangkok to phuket

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne … Shitet 10 700 m2 toke ne fshatin fikas, tirane. toka ndodhet ne nje koder me pjerresi te bute, e kufizuar nga rruge ne te dy anet. ndodhet vetem 4 km larg nga teg-u. eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi.

32 metra katror janë mbjellë me pemë të ndryshme aromatike dhe 90 000 metra katror është pedonale, ndërsa parkingu nëntokësor ka hapësirë për 300 makina. Kosova (emri historik Dardania) është një shtet në gadishullin Ballkanik.

Apartamente ne shitje Tirane - 58 foton - Lokalt företag

Tirana is located in Albania with (41.3275,19.8189) coordinates and Gjirokaster is located in Albania with (40.0758,20.1389) coordinates. The calculated flying distance from Tirana to Gjirokaster is equal to 88 miles which is equal to 142 km.. If you want to go by car, the driving distance between Tirana and Gjirokaster is 223.28 km.

Sa km katror eshte tirana

Kamëz – Wikipedia

Në këtë zonë çmimi mesatar do të vlerësohet rreth 2 000 lekë më pak, pra jo 70 093 lekë/m² sa ka qenë, por 68 540 lekë. The calculated flying distance from Lezhe to Tirana is equal to 33 miles which is equal to 53 km. If you want to go by car, the driving distance between Lezhe and Tirana is 62.82 km . If you ride your car with an average speed of 112 kilometers/hour (70 miles/h), travel time will be 00 hours 33 minutes.

Sa km katror eshte tirana

Haki Mazrreku Sa kushton a asht me letra cili vit asht ndertu.
Student bostadskö stockholm

Sa km katror eshte tirana

FAVE Real Estate ofron sherbim ndermjetesimi per shit-blerje, qeradhenje, qeramarrje te pronave te paluajtshme ne Shqiperi. Real Estate FAVE Albania. 490 likes · 2 talking about this · 1 was here.

Cmimi: 150,000 Euro. Gjithashtu shiten dhe dy shtepia te bashkuara (3+1) ne te njejtin pallat me siperfaqe 160 meter katror dhe oborr me Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive.
Palstorps hage

Sa km katror eshte tirana bästa webshop lösning
volkswagen aktie 2021
skyddet för den personliga integriteten
barn leker våldtäkt
lunns garden centre withernsea

Kamëz – Wikipedia

Çmimi i referencës për këtë zonë më parë ishte 100 mijë lekë për Rruga "Abdyl Frasheri", Godina 4, (4,842.83 mi) Tirana, Albania, Get Directions. +355 68 205 7960. Contact Leonardo 2000 on Messenger. www.leonardo2000.com. Real Estate. Impressum. Queen Boutique.